Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellezerit kosovar

Rrëzimi i avionit privat me biznesmenë, dy viktimat nga Kosova janë vëllezër

Një prej tre avionëve të vegjël privat që fluturinin drejt Shkupit ditën e sotme, nuk ka mundur të ulet në pistë dhe është rrëzuar...

Lajmet e fundit