Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellezerit korcare

Stefi Prifti bëhet emocional: Më qahet! Dikur pinim nga qejfi, tani pimë nga derti! Ndoshta kështu ishte dhe Aleksandër Gjoka, qante duke sharë

Këngëtari korçar Stefi Prifti ka bërë një postim emocional në rrjetet sociale. Ai thotë se dikur pinte nga qejfi e tani...

Mesazhi i vëllezërve korçarë të sapokthyer nga SHBA: Erdhëm të karantinohemi me familjet, ja cfarë na bëri përshtypje gjatë udhëtimit

Vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi, këngëtarë të mirënjohur të serenatave dhe muzikës së lehtë, kanë vendosur që të kthehen nga SHBA në Shqipëri për...

Nuk u lejohet të performojnë në club-in e njohur në Tiranë, këngëtari shpërthen nga skena: Na bllokoi Arben Ahmetaj, turp o plehra

Një situatë e pazakontë është regjistruar natën e së premtes në kryeqytetin shqiptar. Tri këngëtar kanë anuluar në moment të fundit koncertin e tyre...

Ky djalë ka bërë tatuazh vëllezërit korçarë, Endri dhe Stefi Priftin (Foto)

Një djalë nga Vlora duket të jetë një prej simpatizantëve më të mëdhenj të muzikës së vëllezërve korçarë Endri dhe Stefi Prifti. ...

Lajmet e fundit