Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellezerit jetime

4 vëllezërit pa nënë e pa baba që prekën dje mbarë rrjetin, ja çfarë ka ndodhur sot me ta

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale nëpërmjet stukturave të Shërbimit Social Shtetëror ka marrë masat e menjëhershme për 4 fëmijët jetimë të familjes Sefe...

Lajmet e fundit