Tirana
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
3.6kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellezerit haxhia

Atentati ndaj vëllezërve Haxhia në Durrës, shpallet në kërim Talo Çela, pjesëmarrës në SUPERGRABITJEN 4.6 milion euro në Rinas

Të tjera detaje kanë dalë nga vrasja e dy vëllezërve Viktor dhe Besmir Haxhia, të cilët u ekzekutuan në 27 prill në Shën Vlash,...

Zbardhet dosja e Prokurorisë për vrasjen e vëllezërve Haxhia: Besmiri kishte 20 plagë plumbi dhe Viktori 18, ja çfarë u gjet në vendndgjarje

Është zbardhur dosja e Prokurorisë së Durrësit për vrasjen e dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës. Në dosjen e...

Ekzekutimi i 2 vëllezërve në Durrës, policia sekuestron telefonat, gjenden mesazhe të dyshimta

Detaje të reja dalin në dritë nga vrasja e 2 vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës të cilët kanë mbetur të vdekur në vend,...

VRASJA E DY VËLLEZËRVE/ 5 makina ‘shoshë’ nga plumbat, flet roja i parkingut në Durrës: U shtriva barkas, plumbat kanë goditur edhe mjetet në...

Një ngjarje e ngjashme me skenat e filmave aksion ka ndodhur dje në zonën e Nishtullës në Shënavlash të Durrësit, ku janë qëlluar me...

Vrasja e dy vëllezërve Haxhia në Durrës, policia sekuestron pamjet: U qëllua nga dy persona me Toyota… (DETAJE)

Policia ka zbardhur detaje nga vrasja e dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia ditën e djeshme në Durrës. Dy vëllezërit janë...

Lajmet e fundit