Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellezerit frasheri

Meta vlerëson vëllezërit Frashëri me ‘Dekoratën e Flamurit Kombëtar’, ‘thumbon’ edhe qeverinë: Koha për të ecur në gjurmët e rilindasve të vërtetë

Presidenti Ilir Meta ditën e sotme ka vlerësuar me "Dekoratën e Flamurit Kombëtar" tre vëllezërit Abdyl, Naim dhe Sami Frashëri. Meta...

Lajmet e fundit