Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellezerit bilali

Dalin DETAJE nga vrasja e vëllezërve Bilali, si u arratisën dy të arrestuarit

Dalin detaje për vrasjen e dy vëllezërve Bilali në Shkodër dhe arrestimin e Arsen Stojkut dhe Mislim Ramës. Mësohet se policia...

Vrasja e 2 vëllezërve, Sandër Lleshaj dhe Ardi Veliu mbërrijnë në Shkodër

Një vrasje e dyfishtë tronditi sot Shkodrën dhe mbarë opinionin publik.   Dy vëllezër Astrit Bilali dhe Ibrahim Bilali u ekzekutuan...

Kush e ka pushtuar SHKODRËN? Qyteti i biçikletave kthehet në qytetin e tmerrit (JA VRASJET SERI)

Shkodra, qyteti i bukur i biçikletave, i humorit, i traditës, i kulturës së pashembull është vënë nën ‘frerët’ e krimit, shkruan newsbomb.al. ...

Lajmet e fundit