Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellezerit aliko

750 mijë euro për të liruar vëllezërit ALIKO, si ranë prokurorët në gjurmët e HENRI ÇILIT, telefonata e ‘kunatit’ e nxori zbuluar (TAKIMI I...

Padyshim arrestimi i botuesit dhe pronarit të UET Henri Çili është një nga skandalet më të madha dala në sipërfaqe së fundmi. ...

Lajmet e fundit