Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellezeri

“Masakra e Senatoriumit”, Prokuroria i akuzon sot për pastrim parash, por kush janë 2 vëllezërit Geron dhe Erion Hasanbelliu që vranë ekzekutorin e babait

Prokuroria e Ferit çoi sot për gjykim dosjne 3 perosna, të cilët akzuohen për pastrim parash. Gentjan (Geron) Hasanbelliu, Erion (Mikel)...

Lajmet e fundit