Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

vellezer

EMRAT/ Shpërndanin drogë pranë shkollës, arrestohen vëllezërit binjakë në Krujë

Dy vëllezër kanë rënë në prangat e policisë së Krujës, pasi akuzohen për prodhonin dhe shpërndanin kanabis në afërsi të shkollave dhe lokaleve. Bëhet me...

E rëndë në Mat, dy vëllezër goditen me thikë nga persona të paidentifikuar, nisen drejt Traumës

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Mat, ku dy vëllezër kanë mbetur të plagosur me thikë. Bëhet me dije se ngjarja...

“Jemi shumë të penduar”, zbardhet dëshmia e vëllezërve që vranë 34-vjeçarin në Fushë Krujë: U takuam për të sqaruar një muhabet të vjetër

Është zbardhur dëshmia e dy vëllezërve Miri, të cilët akuzohen si autorë të vrasjes së 34-vjeçarit Indrit Ndoj në Fushë Krujë. Saimir Miri, 39 vjeç...

EMRAT/ Zbardhet vrasja e 34-vjeçarit në Fushë-Krujë, arrestohen dy vëllezër si autor të dyshuar

Policia ka zbardhur ngjarjen e rëndë që është shënuar në Fushë Krujë, ku i gjet i pajetë 34- vjeçari Indrit Ndoj. Policia njofton se janë...

Aksident tragjik në Greqi, humbin jetën dy vëllezërit shqiptarë

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Greqi. Mediet greke raportojnë se dy vëllezër shqiptare, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet...

Tentuan të grabisnin biznesin, policia arreston dy vëllezërit në Elbasan (Detaje)

Kanë rënë në prangat e policisë së Elbasanit dy vëllezërit të cilët pak ditë më parë tentuan të grabisnin një biznes. Bëhet me dije se...

Plagosi me thikë 27-vjeçarin, alarmi në celular për syfyin shkakton sherr mes vëllezërve në Durrës

Një ngjarje e rëndë u shënua ditën e djeshme në Durrës, ku pas një debati 20-vjeçari qëlloi me thikë vëllain e tij. Mirëpo mësohet edhe...

Brenda një shtëpie duke vjedhur, arrestohen dy vëllezërit në Berat: Autorë të 38 grabitjeve (DETAJE)

Dy vëllezër kanë rënë në prangat e policisë së Beratit pasi akuzohen për një numër të lartë vjedhjesh. Bëhet ne dije se në pranga kanë...

FOTO/ Ky është 19 vjeçari që po lufton për jetën te Trauma, i vëllai humbi jetën pas sherrit me thika në Elbasan

Personi që shihni në foto është 19 vjeçari Mikel Kovaçi, i cili ndodhet në Spitalin e traumës në Tiranë duke luftuar për jetën, pas...

E RËNDË në Elbasan/ Sherr me thika mes të rinjve, ndërron jetë njëri vëlla, tjetri në gjendje kritike në spital

Një sherr me thika ka ndodhur mbrëmjen e sotme mes disa të rinjve në Elbasan. Mësohet se një 26 vjeçar ka ndërruar jetë si...

Lajmet e fundit