Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellazeri

Gazetari francez poston këtë super-foto dhe shkruan “Vëllazëri”

Gazetari i njohur francez Loic Tanzi, i cili më parë ka punuar për Eurosport dhe tani është korrespodent i prestigjozes Goal.com, ka shpërndarë në...

Lajmet e fundit