Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellavrasje

Thirrja e frikshme për zgjedhjet e 30 Qershorit, flet ish-kreu i PD në Elbasan: Vëllavrasje dhe konflikt civil po bën Rama

Ish-kreu i PD në Elbasan dhe ish-deputeti Aurel Bylykbashi ka sqaruar në emisionin 'Open' në Top Channel thirrjen e tij për vëllavrasje dhe konflikt...

Thirrja për vëllavrasje, procedohet Aurel Bylykbashi

Procedohet penalisht ish kreu i PD, në Elbasan Aurel Bylykbashi. Ky i fundit u shoqërua dje në polici pas thirrjeve në...

Bëri thirrje për vëllavrasje, ish kreu i PD në Elbasan nuk ndryshon qëndrim edhe pas shoqërimit në polici: Nuk i lëviz asnjë presje asaj...

Ish kreu i PD në Elbasan, Aurel Bylykbashi pas një deklarate paraditen e sotme ku bëri thirrje për vëllavrasje, ka deklaruar se nuk i...

Krim në një familje në Tiranë, vëllai vret me armë gjahu vëllanë

Një krim brenda familjes ka ndodhur rreth orës 16:20 në Tiranës me pasojë vdekjen e shtetasit Ermir Kollari, 36 vjeç dhe plagosjen e nënës...

Lajmet e fundit