Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

TAG

vellai

EMRI/ Kërcënoi me armë vëllain dhe dajën, arrestohet 31-vjeçari në Tiranë

Një 31-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës pasi akuzohet se ka kërcënuar me jetë vëllain dhe dajën. Bëhet me dije se në...

Shpërthimi në Gërdec i mori familjarët, 15 vite pas tragjedisë flet vëllai i Shefkli Canit: Të burgoset kush të dojë, ne na humbën njerëzit...

Vëllai i një prej viktimave të Gërdecit, Shefkli Cani, Ramazan Cani është shprehur se dhuimbja e tyre vijon të thellohet pasi kjo ngjarje është...

“Ja se si ka funksionuar shkarkimi im”, Ardian Koçi publikon mesazhet pasi u hoq nga detyra: Ky njeri bëri 8 vite luftë, ia arriti...

Ardian Koçi ka ndarë disa mesazhe që ka marrë menjeherë pas shkarkimit si Drejtori i Parkut Kombëtar Divjakë-Karavasta. Ardian Koçi ka ndarë mesazh që ka...

“I përdhunoi gruan, vëllai e fali”, fqinjët i Dan Hutrës: Kur doli nga burgu, ata u larguan nga Shqipëria nga frika

Një çift të moshuarish që banojnë në lagjen e familjes Hutra, kanë rrëfyer krisjen që 41 vjeçari pati me familjarët e tij, të cilët...

Jetonte poshtë urës, vdes vëllai i yllit të pop-it, Madonnës

Anthony Ciccone , vëllai më i madh i Madonna-s , ka vdekur në moshën 66-vjeçare. Lajmin e trishtë e ka dhënë muzikani Joe Henry...

Policia arreston 75 vjeçarin që vrau vëllanë dhe gruan! Pas ngjarjes, telefonoi fëmijët (EMRAT)

Xhevit Sinanii, 75 vjeçari që vrau vëllanë dhe gruan në fshatin Tërvol të Gramshit, është arrestuar nga shërbimet e policisë. Në vendngjarje janë nisur...

“Peshkatarët kapën në rrjetë trupin e pajetë të vëllait”, rrëfimi i dhimbshëm i këngëtares Ermira Babaliu

Ermira Babaliu është një nga këngëtaret më të njohura të skenës shqiptare. Ndonëse, ka vite që është shkëputur nga skena dhe jeton në SHBA,...

Gjykata e Posaçme dënon me 13 vite burg vëllain e ish-deputetit të PS

Gjevi Ndoka, vëllai i ish-deputetit socialist Arben Ndoka, është dënuar me 13 vite burg. Vendimi është dhënë sot nga Gjykata e Posaçme e Apelit,...

400 mijë paund për të liruar, KUSH është shqiptari që u mor peng në Angli, vëllai fierak ngriti arlamin në policinë shqiptare

Nertil Buzi është i riu shqiptar që u mor peng dhe është mbajtur rreth një javë nën kërcënimin e armës pas përplasjes për një...

Zi në familjen Gjici, ndahet nga jeta vëllai i kryetarit të Bashkisë Kukës

Ditë zie në familjen Gjici. Klubi i futbollit Kukës njofton se është ndarë nga jeta vëllai i presidentit Safet Gjici dhe administratorit Lavdrim Gjici....

Lajmet e fundit