Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellai vret vellane

Krim në një familje në Tiranë, vëllai vret me armë gjahu vëllanë

Një krim brenda familjes ka ndodhur rreth orës 16:20 në Tiranës me pasojë vdekjen e shtetasit Ermir Kollari, 36 vjeç dhe plagosjen e nënës...

Lajmet e fundit