Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellai i lulzim bashes

“Frika nga Vettingu”, dorëhiqet edhe VËLLAI i Lulzim Bashës

Shtatë zyrtarë të lartë të drejtësisë kanë dhënë dorëheqjen nga detyrat përkatëse një vit më parë për t’iu shmangur procesit të Vettingut. ...

Babai dhe vëllai i Lulzim Bashës i bashkohen protestës te çadra (Foto)

Protestës së Partisë Demokratike kundër qeverisjes i janë bashkuar edhe familjarët e kreut të opozitës, Lulzim Basha. Në foton më poshtë shihet babai i...

Lajmet e fundit