Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellai i leonard solis

U arrestuan për shpërdorim detyre, Gjykata liron vëllain e ish-ministrit dhe inspektorët e tatimeve

Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë sot vëllain e ish-ministrit Leonard Solid si dhe inspektorët e tatimeve të arrestuar tre ditë më parë...

Lajmet e fundit