Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellai i kryeministrit

Befasia e madhe, vëllai i Edi Ramës merr postin e rëndësishëm

Është përfolur gjithmonë për një lidhje të ngushtë mes presidentit të Partizanit, Gaz Demi dhe vëllait të kryeministrit, Olsi Rama. Shumë...

Lajmet e fundit