Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellai i deputetit

Deklarata e gazetarit: Vëllai i një deputeti në kërkim për kultivim kanabisi

Gazetari i njohur, Trashëgim Sokolaj ka deklaruar se Kruja është një nga zonat më problematike me kultivimin e parcelave të drogës. ...

Arrestohet vëllai i deputetit shqiptar, qëlloi policin me grush

Ka rënë në pranga vëllai i deputetit të Vetvendosjes, Rexhep Selimi, Ramadan Selimi është arrestuar nga policia. Shkak për arrestimin e Ramadan...

Plagoset me armë zjarri vëllai i deputetit të VV-së, në pranga autori (ERMAT)

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmë në Drenas të Kosovës.   I lënduari ka marrë plagë nga arma e zjarrit dhe...

Lajmet e fundit