Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

velipoje

Pas Vlorës edhe në Velipojë pronarët e mjeteve lundruese ngrihen në protestë: Jemi penalizuar, kundër vendimit të policisë

Pronarët e mjeteve të ujit në Velipojë ditën e sotme janë ngrotur në protestë. Ata kanë kundërshtuar vendimin e policisë, të cilët ndaluan daljen...

U akuzuan se favorizuan kultivimin e drogës, Apeli i Shkodrës liron 4 policët e Velipojës

Gjykata e Apelit ka liruar nga akuzat 4 punonjësit e postës së policisë Velipojë, të cilët u arrestuan 1 muaj më parë. 4 punonjësit e...

Zjarr i madh në zonën e Malikolajt në Velipojë, e pamundur ndërhyrja e zjarrfikësve

Një zjarr i madh ka rënë ditën e sotme në Velipojë në zonën e Malikolajt. Bëhet me dije se zjarri ka përfshirë një sipërfaqje të...

Nga Velipoja në Ulqinin vetëm 1 km, Abazoviç nxjerr detaje: Kjo do të jetë ura e re

Kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, ka ndarë detaje të reja liddhur me urtën që do të lidhë Ulqinin me Velipojën. Sipas tij, ura...

Shtrenjtohen biletat nga Kosova për në Shëngjin, Sarandë dhe Velipojë

Pushimet e verës për qytetarët po afrojnë dhe çmimet duke se kanë filluar të rriten. Ndër turistët që vizitojnë më së shumti bregdetin shqiptar, janë...

Pjerin Brushtulli e njoftoi vetë ambulancën, Policia nuk e di ku ndodhi ngjarja, i plagosuri s’flet dot nga plumbi në bark

Pjerin Brushtulli është 48 vjeçari që ka mbetur i plagosur mbrëmjen e djeshme në afërsi të një resorti luksoz në zonën e Velipojës, shkruan...

FNSH-ja rrethon Velipojën, kush është i plagosuri në resortin luksoz: I dënuar me 15 vite burg për vrasje (FOTO)

Pjerin Brushtulli është 48 vjeçari që ka mbetur i plagosur mbrëmjen e kësaj të marte në afërsi të një resorti luksoz në zonën e...

Të shtëna me armë zjarri në Velipojë, një person dërgohet me urgjencë në spitalin e Shkodrës

Një person ka mbetur i plagosur mbrëmjen e kësaj të marte në Velipojë. Paraprakisht, raportohet se ai është qëlluar me armë zjarri dhe ka...

FOTO/ Rudina Hajdari me “profesion” të ri, pyet ndjekësit: A më shkon?

Ish-deputetja Rudina Hajdari, mesa duket ka zgjedhur një “profesion” të ri.  Ajo ka publikuar disa foto në Story, ku  shfaqet e veshur me uniformën...

Operacioni anti-drogë në Shkodër, SEKUESTROHEN 560 bimë narkotike, arrestohet 24-vjeçari, një tjetër shpallet në kërkim

Një operacion anti-kanabis është zhvilluar në Shkodër, ku është sekuestruar një sasi e madhe e bimëve narkotike. Bëhet me dije se policia ka sekuestruar 560...

Lajmet e fundit