Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

Velipojë

“U Prehsh në paqe Musaen”, vajza e Niko Peleshit për vrasjen e 20-vjeçarit: Jetës i ka rënë vlera aq sa ajo e një shezlongu...

Vrasja e 20-vjeçarit në Velipojë, nga një konflikt me armë mes pronarëve të dy hoteleve për disa shezlongë plazhi ka shkaktuar revoltë dhe një...

Lajmet e fundit