Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

veliaj

Erion Veliaj pa dorashka në INTV: Pas çdo pusete kam një ndërhyrje, Tirana pas 4 vitesh më e mira në Ballkan

Në një rrëfim krejt ndryshe, pa dorashka, është shfaqur kryebashkiaku Erion Veliaj në Zoom In, në INTV, duke hapur të parën intervistë në një...

Erion Veliaj i ftuar në eventin e George Soros në Sri Lanka

Kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj është ftuar të marrë pjesë në një event të organizuar nga miliarderi George Soros me iniciativë të kryeministrit...

Haxhinasto dhe Veliaj inspektojnë punimet për Unazën e Re: Probleme me shpronësimet

Kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj dhe ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto, kanë inspektuar sot punimet për segmentin e Unazës së Re, duke u...

Falenderimi i veçantë, Veliaj: 2015, një vit i paharrueshëm por na pret një vit me…

Na pret një vit me shumë punë në Tiranë. Kjo frymë solidariteti që pamë këto ditë dhe këto muaj të na udhëheqë gjatë gjithë...

Lajmet e fundit