Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Veliaj: Vëzhguesit e KiE do vijnë për 30 qershorin, i informova se shqiptarët nuk janë të dhunshëm

Veliaj: Vëzhguesit e KiE do vijnë për 30 qershorin, i informova se shqiptarët nuk janë të dhunshëm

Kandidati socialistë, njëherësh kryetar i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj bëri të ditur sot gjatë takimit elektoral në zonën e Dajtit dhe Freskut se...

Lajmet e fundit