Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Veliaj: Tirana do të ketë një Teatër Kombëtar modern, pa kullë sipër

Veliaj: Tirana do të ketë një Teatër Kombëtar modern, pa kullë sipër

Kryeqyteti do të ketë shumë shpejt një teatër të ri modern pa kullë Tirana në vendin ku është sot teatri dhe do të jetë...

Lajmet e fundit