Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

veliaj pus

I këputet litari dhe bie në pusin 20 metra të thellë, ja momenti kur nxirret banori në Farkë

Një banor në Farkë të Tiranës ka shpëtuar për mrekulli pasi ra brenda pusit 20 metra të thellë, për shkak se iu këput litari....

Lajmet e fundit