Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Veliaj pret delegacionin e lartë kinez: Tirana epiqendër e marrëdhënieve të Europës me Kinën

Veliaj pret delegacionin e lartë kinez: Tirana epiqendër e marrëdhënieve të Europës me Kinën

Në 10-vjetorin e binjakëzimit mes dy kryeqyteteve, Tirana dhe Pekini do të thellojnë bashkëpunimin në fushën e transportit, investimeve, kulturës dhe turizmit. ...

Lajmet e fundit