Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Veliaj: Po punohet për të shmangur çdo rrezik

Bashkia ndërhyn te pallatet e dëmtuara te ‘Shallvaret’, Veliaj: Po punohet për të shmangur çdo rrezik

Shërbimi zjarrfikës në bashkëpunim edhe me ekspertë të ndërtimit nga Bashkia e Tiranës po ndërhyjnë nëpër pallate për sigurimin e godinave dhe evitimin e...

Lajmet e fundit