Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

veliaj moreli

E mbani mend Morelin që shkroi letër dhe mori një video? Sot u takua me kryetarin e Bashkisë

Moreli, djali i vogël që i drejtori kryebashkiakut Erion Veliaj me anë të një letre emocionuese një kërkesë të veçantë, tashmë ka arritur të...

Lajmet e fundit