Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

Veliaj: Kush ka merak si do duket Kopshti Botanik

Veliaj: Kush ka merak si do duket Kopshti Botanik, të vijë të shohë Liqenin

Shtohet flota e mjeteve ekologjike në funksion të pastrimit dhe mirëmbajtjes së Parkut të Liqenit. Bashkia e Tiranës, me mbështetjen e...

Lajmet e fundit