Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

veliaj fushate

Veliaj publikon foton me beben: Oh të ngordh Lali për vullnetarin më të vogël të Tiranës

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka publikuar një foto në Instagram me një vogëlush disa javësh. Veliaj e përkëdhel dhe thotë se ky...

Lajmet e fundit