Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Veliaj: Bonus qiraje për të gjitha familjet që jetonin në konviktet e Qytetit Studenti

Veliaj: Bonus qiraje për të gjitha familjet që jetonin në konviktet e Qytetit Studenti, do ndërtojmë lagje të re në Shkozë

Familja Gjergo është nga familjet që prej disa vitesh jetonin në ambientet e konviktit 15 në Qytetin Studenti. Por, amortizimi dhe...

Lajmet e fundit