Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Veliaj bën thirrje: Qytetarët të evakuohen nga banesat që janë vlerësuar të pabanueshme nga inxhinierët

Veliaj bën thirrje: Qytetarët të evakuohen nga banesat që janë vlerësuar të pabanueshme nga inxhinierët

Tërmeti i 26 nëntorit fatmirësisht në Tiranë nuk shkaktoi humbje jetësh, siç ndodhi në Durrës dhe Thumanë, por ka lënë pas jo pak pasoja...

Lajmet e fundit