Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

veliaj 2xl

Veliaj përballet me Jul Dedën në “2XL”, ja batutat e kryebashkiakut dhe koordinatorit të PD (Video)

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ishte i ftuar në spektaklin “Apartamentin 2XL” në “Vizion Plus”, ku u përball me Julian Dedën, koordinator...

Lajmet e fundit