Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
76 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
16 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

velali i drejtorit te aluiznit

Tentuan pengmarrjen e vëllait të drejtorit të ALUIZNI-t, lihet në burg çifti i të dashurve (EMRAT)

Gjykata e Elbasanit, ka lënë në burg dy të arrestuarit Bexhet Musmuça dhe të dashurën e tij pasi u arrestuan për tentativën e pengmarrjes...

Lajmet e fundit