Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vejsiu i shoqi

Alketa Vejsiu falenderon publikisht burrin e saj ‘bos ndërtimi’, por pendohet dhe fshin postimin

Ditën e djeshme, moderatorja Alketa Vejsiu ndau me të gjithë lajmin se do të jetë pjesë e listës së prezantuesve të festivalit të famshëm...

Lajmet e fundit