Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vefa

“Surpriza”, ish-pronari i firmës piramidale i pranishëm te Festa e Birrës (Foto)

Mes qindra qytetarëve të pranishëm në Festën e Birrës në qytetin e Korçës, ka qenë edhe ish-pronari i firmës piramidale “Vefa”, Vehbi Alimuçaj. ...

IKMT rinis operacionin në “Lungomare”, shembet “VEFA” dhe “ALBATROS”

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka rinisur sot operacionin në Vlorë,nnë kuadër të projektit të Lungomares. IKMT ka nisur shembjen e...

Dënohet me burg ish-administratori i “VEFA”-s, Vehbi Alimuça

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 5.6 vite burg ish-administratorin e firëms piramidale “VEFA”, Vehbi Alimuça. Alimuça u dënua për “Pastrim i...

Lajmet e fundit