Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
67 %
0.5kmh
75 %
Hën
15 °
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vednimi

Nipi i diktatorit la burgun, zbardhet VENDIMI që liroi Ermal Hoxhën

Zbardhet vendimi i Gjykatës së Fierit për lirimin nga burgu të nipit të diktatorit, Ermal Hoxha. Sipas vendimit, trupi gjykues...

PD mbledh Grupin Parlamentar dhe paralajmëron trazira, ç’pritet të ndodhë sot në Kuvend

Partia Demokratike ka mbledhur Grupin Parlamentar. Burime bëjnë me dije se PD ka vendosur që ditën e sotme të bllokojë seancën plenare. ...

Bisedimet, Kryeministri grek merr VENDIMIN e madh për negociatat me Shqipërinë

Aleksis Tsipras ka autorizuar fazën finale të negociatave për çështjet  e pazgjidhura mes Greqisë dhe Shqipërisë. Burime diplomatike pranë Ministrisë së...

Lajmet e fundit