Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vediha Buçaj

‘Polici i hyri në dhomë dhe e kapi nga gjoksi, i tha ke 8 muaj pa s*ks’, ish-punonjësja rrëfen ngacmimet në qendrën e refugjatëve...

Vediha Buçaj, ish-punonjëse e pezulluar prej 6 muajsh për shpërdorim detyre, ka bërë një denoncim të fortë për Fax News në lidhje me qendrën...

Lajmet e fundit