Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vedati

Esra dhe Vedati, motër e vëlla dalin sot para gjyqit, si u arratisën drejt SHTETIT ISLAMIK dhe si ia doli t’i shpëtojë nëna e...

Një histori tronditëse kjo shkruar nga gazetari Enver Robelli dhe publikuar nga dialogplus.   Në të është rrëfimi për Esrën e...

Lajmet e fundit