Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vedat Ademi

Pas shkëputjes së gjatë, rikthehet fuqishëm Vedat Ademi (VIDEO)

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar Vedat Ademi prej një kohë të gjatë nuk është më shumë aktiv me projektet e tij në...

Këngëtari shqiptar baba për herë të dytë, fjalët emocionues për familjarët e tij

Këngëtari shqiptar, Vedat Ademi sapo ka ndarë me fansat e tij një lajmë shumë të gëzueshëm, pas 9-vitesh ai do të bëhet përsëri baba...

Vedat Ademi sulmon kolegët, refuzon t’i konsiderojë këngëtarë

Vedat Ademi bëhet këngëtari i radhës që kritikon kolegët për klikimet e shumta që arrijnë në “Youtube". Vedati, i cili ka vetëm pak javë...

Premierë/ Vedat Ademi publikon “S’kom me ta fal” (VIDEO)

“S’kom me ta fal”, kështu titullohet kënga më e re e Vedat Ademit. Një video ndryshe kjo me të cilën prezantohet këngëtari këtë herë....

“Your Face Sounds Familiar” shfaqja e re në Tv Klan dhe vip-at që do marrin pjesë

Shumë shpejt në Tv Klan pritet të nis një tjetër shfaqje që do të kërkojë të tërheq vëmendjen maksinale të publikut. Bëhet fjalë për...

Lajmet e fundit