Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

veasja e ghjyqtares

PD hedh akuza të forta për vrasjen e gjyqtares: Haki Çako dhe Ardian Çipa e takuan personalisht, pse nuk vepruan?

Partia Demokratike ka bërë një deklaratë të fortë lidhur me vrasjen e gjyqtares Fildes Hafizi disa ditë më parë nga ish-bashkëshorti në zonën  e...

Lajmet e fundit