Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

vdesin 4 persona

Ngjarje tragjike, treni merr para automjetin, humbin jetën tre gra dhe një fëmijë (VIDEO)

Një aksident tragjik ka ndodhur në Spanjë pasi një tren përplasi një automjet dhe e mori para për rreth 1 kilometër. Ngjarja ka ndodhur në...

Lajmet e fundit