Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vdesin 12 persona

Sulmi në Berlin, lihet i lirë emigranti pakistanez

Pas sulmit në Berlin që mori jetën e 12 personave dhe plagosi më shumë se 50 të tjerë, është lënë i lirë një person...

Lajmet e fundit