Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vdes turisti

Turisti ukrainas shkon në spitalin e Vlorës për ndihmë por ndërron jetë! Policia: Ishte me pushime në një hotel te ‘Uji i Ftohtë’

Në orën 04:00 të mëngjesit të sotëm, në Spitalin Rajonal Vlorë ka shkuar për ndihmë mjekësore një turist nga Ukraina O.A., 44 vjeç. ...

Shkon me pushime në plazhin e Veliopjës, humb jetën tragjikisht pushuesi

Temperaturat e larta kanë shkaktuar shumë problem shëndetësore më së shumti tek të moshuarit dhe tek fëmijët. Një ngjarje e rëndë...

Lajmet e fundit