Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vdes shqiptari në Greqi

E DHIMBSHME/ Po i jepte motorrit pa skafandër, shqiptari përplaset keq me kamionin dhe humbet jetën në Greqi

Një 27-vjeçar shqiptar vdiq pasditen e sotme në një aksident fatal automobilistik në Voula, periferi e kryeqytetit grek Athinë. Viktima u...

ALARMANTE/ Vdes shqiptari në burgun e Greqisë, i katërti brenda 1 muaji

Burgu Koridalos në Greqi është kthyer në makthin e të burgosurve shqiptarë. Një tjetër shqiptar është gjetur i vdekur në këtë...

Vdes shqiptari në Greqi, plagosen dy të tjerë (DETAJE)

Një 61-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident në Greqi ndërsa dy shtetas të tjerë po shqiptarë përkatësisht 24 dhe 28 vjeç janë...

Lajmet e fundit