Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vdes shoferi

Aksident fatal në hyrje të Tiranës, përplaset keq makina, vdes shoferi

Një aksident me pasoja fatale ka ndodhur mëngjesin e sotëm në hyrje të Tiranës. Mësohet se drejtuesi i një automjeti ka...

Aksident i rëndë/ Makina del nga rruga, vdes shoferi, plagoset i biri

Një akisdent me vdekje raportohet në Divjakë, shkruan Newsbomb.al. Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka...

Humb kontrollin e makinës, vdes shoferi në Pogradec

Një aksident ka ndodhur rreth orës 00:45 në fshatin Rëmenj në Pogradec. Mësohet se një makinë ka humbur kontrollin e dhe...

Aksident i RËNDË, vdes shoferi, plagoset një grua

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin e vjetër rrugor Milot-Laç. Si pasojë e këtij aksidenti...

Aksidentohet me makinë, vdes shoferi 55 vjeçar në Korçë (EMRI)

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Bulgec. Si pasojë e aksidentit ka gjetur vdekjen shoferi 55...

Lajmet e fundit