Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vdes piloti

Rrëzohet një avion privat në Greqi, humb jetën biznesmeni dhe shoku i tij pilot

Një avion i vogël është rrëzuar mbrëmë në Greqi duke shkaktuar dy të vdekur.   Aksidenti ajror ka ndodhur në Larisa...

Lajmet e fundit