Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

vdes kompozitori i njohur

Ndërron jetë kompozitori dhe politikani i njohur grek Mikis Theodorakis

Ka ndërruar jetë kompozitori dhe politikani i njohur grek, Mikis Theodorakis. Kompozitori u nda nga jeta në moshën 96-vjeçare. Mikis Theodorakis ka shkruar të gjitha...

Lajmet e fundit