Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

vdes i riu

E rëndë në Shkodër, Policia gjen të vdekur një 29 vjeçar (DYSHIMET E PARA)

Një 29 vjeçar është gjetur i vdekur nga Policia në Shkodër. Mësohet se i riu ka ndërruar jetë prej ditësh në një shtëpi të...

E shtypi kamioni në Tiranë, universiteti bën gjestin nderues për studentin: Ishte ndër më aktivët, një nga klubet studentore do marrë emrin e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku ka humbur jetën Reldi Guga, studenti 23 vjeçar, i cili është shtypur nga kamioni që...

Shkoi në spital me temperaturë, VDES 28-vjeçari nga Prrenjasi

Vdes në spitalin e Librazhdit një 28-vjeçar nga Prrenjasi. Janë të mistershme shkaqet dhe rrethanat në të cilat ka humbur jetën...

Aksident tragjik në Romë, vdes 29-vjeçari shqiptar (EMRI)

Një aksident tragjik i ka marrë jetën në orët e para të mëngjesit 29 vjeçarit shqiptar Ergys Mehori.  Mediat italiane bëjnë...

S’duket fenomen vetëm shqiptar, ambulanca mbërrin 50 minuta me vonesë, humb jetën 42 vjeçari

Duket se kjo çështja e vonesës së ambulancës, nuk është vetëm problem shqiptar. Në Itali, një 42 vjeçar, ka pritur plot 50 minuta mbërritjen...

Lajmet e fundit