Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

vdes gruaja shqiptare

Aksident në Gjilan, makina humb kontrollin dhe bie në lumë, vdes një grua nga Shqipëria dhe plagosen tre të tjerë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Gjilan, ku për pasojë ka humbur jetën një grua. Bëhet me dije se një makinë ka humbur...

Lajmet e fundit