Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

vdes britaniku

Vritet një shtetas britanik në Ukrainë, zhduket një tjetër, shkuan si vullnetarë për të luftuar kundër  ushtrisë ruse

Një shtetas britanik është vrarë në Ukrainë dhe një tjetër, po britanik është zhdukur,. Lajmi u konfirmua sot nga ministria e Jashtme e Britanisë. Mendohet...

Lajmet e fundit