Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
33 %
2.1kmh
0 %
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
13 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

vdes 35-vjecarka

Panik në Tiranë, 35-vjeçarja hidhet nga Pallati me Shigjeta dhe vdes në vend

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur sot në kryeqytet. Një e re 35-vjeçare ka rënë nga Pallati me Shigjeta dhe për pasojë ka ndërruar...


Lajmet e fundit